Relaxační a protistresová masáž

Jste unavení a vyčerpaní psychicky náročnou prací? Bojujete se stresem a každodenním shonem a nemáte čas si pořádně odpočinout? Chybí vám vnitřní klid, nebo se prostě jen necítíte ve své kůži? Ztracenou rovnováhu vám dodá relaxační masáž.
Při relaxační masáži zapomenete na svět plný povinností
Při relaxační masáži zapomenete na svět plný povinností
Jak vám pomůže relaxační masáž

Relaxační masáž používá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a také značně podporuje detoxikaci organismu, tedy odstraňuje škodliviny zatěžující lidský organismus.

Dopřát by si ji měli především ti, kdo jsou vystaveni stresu a nemají dostatek času pro kvalitní odpočinek. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a odpočívat.
Kdy je pro vás relaxační masáž vhodná

    Máte psychicky náročné zaměstnání
    Jste vystaveni dlouhodobému stresu
    Cítíte se napjatí a nedokážete se uvolnit
    Nestíháte cíleně relaxovat a kvalitně odpočívat
    Žijete nezdravým životním stylem
    Chcete si rychle dopřát příjemný a uklidňující zážitek

Jak funguje relaxační masáž

Hlavním cílem relaxační masáže je přirozená harmonizace těla i duše. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a zbavit se nahromaděného stresu. Představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly.

Dovede pomáhat od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z lidského organismu. Dodává novou energii a sílu do boje s každodenními povinnostmi.